La Colore je rodinná pizzerie a restaurant, která se nachází na Náměstí 17. listopadu v Příbrami. Poprvé byla otevřena 26. 12. 2006. Začínali jsme jako malá pizzerie, která se postupem času rozrůstala. V roce 2008 byla rozšířena o nekuřáckou část. Součástí restaurace je v rozmezí května - září předzahrádka, která nabízí klidné venkovní posezení v centru nové části Příbrami. V nedávné době proběhla rekonstrukce zasklení restaurace, která nám umožnila navodit i uvnitř venkovní atmosféru, zejména v jarních a letních měsících, díky plně otevíratelným oknům. V kuřácké části nabízíme 50 míst k sezení, v nekuřácké 46 a terasa nabízí 40 míst.

Obsluha, která se stará o Vaše příjemné posezení a čas strávený u nás, se skládá z 6 číšníků. Pokrmy, které Vám nabízíme, připravují 2 kuchaři a pizzy 2 pizzaři. Pec, ve které připravujeme pizzu, ale také domácí chléb, byla dělána na zakázku, z italských materiálů a je vytápěna výhradně dřevem, což jí dodává jedinečnost. Veškeré suroviny, používané k přípravě jídel dovážíme z Itálie. Na jejich kvalitu klademe velký důraz a dbáme o ni.

Menu, které pro Vás sestavují naši kuchaři, se snažíme částečně obměňovat, zhruba 2x ročně. Ke standartním a stálým pokrmům přidáváme ještě speciální letní a zimní menu, které se snažíme každoročně obměnit a zakomponovat do něj nová jídla. Nabízíme široký výběr pizzy. Na výběr máte z 5 druhů mas, kde u hovězího preferujeme domácí české chovy. Ostatní masa přivážíme ze zahraničních chovů. Po dobrém jídle máme k dispozici moučníky, které jsou připravovány čerstvé a pochází z naší kuchyně.

Pizzeria dále nabízí širokou škálu vín, které nám dodávají česká vinařství. Na výběr máme vína červená, růžová a samozřejmě vína bílá. Personál, který se stará o Vaše pohodlí tato vína zná a bez problému Vám poradí s výběrem, případně vhodnosti v kombinaci s Vámi zvoleným pokrmem. V nabídce máme také vína šumivá, rozlévaná a sekty. Dále nabízíme široký výběr nealko nápojů, alkoholických nápojů, čajů a různých druhů káv, včetně káv s příchutí, či kávy ledové.

Snažíme se, aby Váš čas strávený v naší pizzerie byl stráven příjemně a v co možná největším pohodlí.

V minulém roce jsme dokončili rekonstrukci Color Baru, který byl znovuotevřen 11. 10. 2013. 1. 11. 2013 byl bar slavnostně otevřen křestem, kterého se účastnil M. Pavlíček. Prostředí baru je příjemné, nabízí mnoho míst na sezení, ale také k stání. Moderní pojetí činí z tohoto místa prostředí, které Vás upoutá. Bar je uzpůsoben tak, aby zde mohli vystupovat hudebníci a Dj´s naživo a proto této možnosti hojně využíváme a velice často posezení zpestříme hudebním programem, živými koncerty apod.

V nabídce máme mnoho míchaných nápojů, jak alkoholických, tak nealkoholických. Široký výběr rumů s různým stářím, chutí a značek je pro naše návštěvníky vždy připraven.

Těšíme se na Vaší návštěvu.
tým Pizzerie & tým Color Baru